Zoran Skoda
raspored

2018/2019

zadarmat1 Sri 17:30-18:30 NK107, Čet 8-10 NK105; Petak 2. grupa i nadoknade 10:30-11:30 NK37

zadarmat3 sri 13:30-15:30 NK107 (P), čet 10-11 NK105 (V)

Radne srijede i četvrtki 10: 3,4,10,11,17,18, 25,26,30; 11: 7,8,(14,15),21,22,28,29; 12: 5,6,12,13,19,20; 1: 9,10,16,17,23,24

Zimski ispitni rokovi pon 28.1-22.2 petak; ljetni semestar počinje u poned. 25.2.

Proljetni semestar:

zadarmat2 sri 16,30-18,00 NK105, čet 8-10 NK105

zadarmat4 sri 15.30-16.30 NK105, čet 10:30-12:30 NK105

zadarmatstat sri 12-15:30 NK103

Radne srijede i četvrtki: 2: 27,28; 3: 6,7,13,14,20,21,27,28; 4: 3,4,10,11,17 (nema 18 – velki četrtek),24,25; 5: 2,8,9,15,16,22,23,29,30; 6: 5,6.

akad kal 2018-9

Akademski kalendar, 2. semestar 2017-2018

Predavanja 26.2 pon - 8.6. petak

Praznici 1.5. utorak, 31.5. tijelovo, četvrtak

25.3. nedj. dan sveučilišta

19-23.3. ispitni rok za vezane kolegije

sri 28.2, 7.3., 14.3., 21.3., 28.3., 4.4., 11.4., 18.4., 25.4., 2.5., (9.5.), 16.5., 23.5., 30.5., 4.6.

čet 1.3., 8.3., 15.3., 22.3., 29.3., 5.4., 12.4., 19.4., 26.4., 3.5., (10.5.), 17.5., 24.5., 5.6. (otpada 31.5.)

Sjednice

Vijeće biotehn…13 sati 2018/2019 sri 17.10, pon 19.11, pon 10.12, sij 16.1, uto 19.2, sri 20.3, uto 16.4, sri 15.5, pon 17.6, pon 8.7., pon 16.9

Odjel 2018/2019 (u 13 sati) Srijeda, 10.10.2018. Utorak, 6.11.2018. Ponedjeljak, 3.12.2018. Srijeda, 9.1.2019. Ponedjeljak, 11.2.2019. Ponedjeljak, 11.3.2019. Utorak, 9.4.2019. Srijeda 8.5.2019. Ponedjeljak, 10.6.2019. Ponedjeljak, 1.7.2019. Ponedjeljak, 9.9.2019.

Vanredni studij pet 30.11. 15-18:45, sub 1.12. 14-17.45, pet 14.12. 15-19, sub 15.12. 14-17.30

Ispiti

ZIMSKI 2018/2019 28.1. u 16 (Mat1, vjerRPO), 1.2. u 10 (Mat3), sub 16.2. u 10 (Mat1,Mat3, vjerRPO)

LJETNI 2018/2019 13.6. u 16 (vjerR3), 14.6. u 10 (Mat2,Mat4), 1.7. u 11 (Mat2), 4.7. u 16 (Mat4, vjerR3)

JESENSKI 2018/2019 12.9. u 14 (Mat1, Mat2, Mat3, Mat4, vjerRPO, vjerR3), 19.9. u 14 (Mat1, Mat2, Mat3, Mat4, vjerRPO, vjerR3)

Diplomski PMF-MO pon 9.9.predaja pon 23-čet 26 ispiti

Konf

Luxembourg 14-15.12.2017. Supersymmetry, Zg 13.9. 9.05-11.05 pov 16.9. 15-16.55

PSSL 103 Brno, 6-8. 4. 2018.

Bayrischzell 2018 Fri 20-Mon 23. 4. 2018. (departure 24.)

Portorož, 23.-27. maj 2018 Non-commutative structures 2018 (NCS2018) https://conferences.famnit.upr.si/event/6

STEM tjedan Zadar 25-27. 4. 2018.

Fri-Sun 1-3.6. Sljeme AT

Prague 9-13.7.2018. http://www.group32.cz

Corfu 9-16.9. 2018. New geometries for Gravity and Spacetime

25 years of topology seminar in Split, 8-9.6. 2018.

39th Winter school geometry and physics, Czech Republic, Srni, January 12-19, 2019 conference.math.muni.cz/srn

GSI2019 4th conference on Geometric Science of Information 27–29 August 2019, ENAC, Toulouse web

Differential geometry and its applications, Hradec Králové, Sep 2-7, 2019 dga2019.uhk.cz

category: notes

Last revised on May 21, 2019 at 07:08:37. See the history of this page for a list of all contributions to it.